*Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

 

 

*Değişim süremiz 7 iş günüdür.

*İndirimli ürünlerde DEĞİŞİM yapılamamaktadır.

* FATURASIZ DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAZ

Ayıplı Malın İadesi

Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir.

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için; Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek; faturanızın arkasına talebinizi belirten notunuz, adres, telefon, alıcı adı ile birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. 

İndirim ve geçmiş sezon ürünleri YENİ SEZON ürünleri ile değiştirilememektedir.

Değişimlerde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Ürün kontrolü yapıldıktan sonra değişiminiz 7 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir. Değişimlerde ve iadelerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. Hanımeffendy shoes için belirlenen bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.

Kargolarınızın, size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@hanimeffendy.com 'a yazarak, bildirebilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden, teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır.